JOANNA GRUDZIEŃ

Wicemistrzyni Polski w Tańcach Standardowych, finalistka Mistrzostw Polski, Mistrzyni niezliczonej ilości turniejów Grad Prix Polski, kilkunastokrotna Mistrzyni Okręgu, posiadająca najwyższą międzynarodową klasę taneczną S.

Występowała na największych turniejach tanecznych, na które przyjeżdżają najlepsze pary z całego świata: Blackpool Dance Festival(26 miejsce), German Open, Copenhaga Open, International Dance Festival.

Przygodę z tańcem zaczęła w wieku 6 lat. Swoje umiejętności doskonaliła u największych sław tańca: Cati Venone, Roberto Villi i Moreny Colagreco, Mistrzów Świata Professional Classic Showdance. Jako trener pracuje od 18 roku życia, prowadząc zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przygotowuje pary sportowe do startów w Mistrzostwach Okręgu, Mistrzostwach Polski oraz do wielu międzynarodowych turniejów. Do każdej pary podchodzi w sposób indywidualny.

Jak twierdzi: „każdy może nauczyć się tańczyć”! Potrzebna jest tylko siła woli, pozytywne nastawienie i energia do treningów.