Dorośli

Zajęcia z tańca towarzyskiego dla dorosłych prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską, która swoją miłością do tańca zarazi każdego kursanta.

Zapraszamy do grup o zróżnicowanym poziomie zaawansowania oraz wieku.

Zajęcia taneczne dla dorosłych w Warszawie

Oferujemy zajęcia w następujących grupach:

  • Taniec Towarzyski Dorośli
  • Sekcja Sportowa Tańca Towarzyskiego
  • Taniec Towarzyski dla Singli
  • Salsa w parach
  • Zouk w parach

Taniec towarzyski dla dorosłych w Warszawie

I stopień: początkujący – przeznaczony dla par, które pierwszy raz będą próbowały swoich sił na parkiecie. Wprowadzimy Was w kolorowy świat tańca towarzyskiego. Na kursie poznamy podstawowe rytmy i kroki tańców towarzyskich i użytkowych: cha-cha-cha, disco samby, salsy, walca angielskiego, tango argentino, rock’n’rolla.

Poziom początkujący trwa 1 semestr, czyli 5 miesięcy. Po zakończeniu pierwszego semestru wszyscy uczestnicy uzyskują certyfikaty i mogą kontynuować naukę na wyższym poziomie.

Kolejny semestr to już poziom podstawowy, na którym doskonalimy poznane choreografie i poznajemy podstawowe kroki nowych tańców: walca wiedeńskiego, rumby, quickstepa.

I stopień kończymy po upływie 1,5 roku.

II stopień: średniozaawansowany – przeznaczony dla par, które ukończyły I stopień lub tańczyły min. 1,5 roku. Na zajęciach poznajemy nowe kroki, układamy nowe choreografie oraz doskonalimy technikę kroków podstawowych. Łączny czas kursu to 2 lata.

III stopień: zaawansowany  – przeznaczony dla par, które ukończyły I i II stopień lub tańczyły min. 3,5 roku. Wprowadzamy dwa nowe tańce: foxtrota i sambę. Rozszerzamy choreografie o bardziej zaawansowane figury. Kładziemy większy nacisk na dokładność wykonywania figur, koordynację i technikę.

Sekcja sportowa tańca towarzyskiego dla dorosłych

Sekcja Sportowa Tańca Towarzyskiego to kolejny etap w rozwoju tanecznym naszych par. To także miejsce dla osób, które chciałyby doskonalić technikę tańców latynoamerykańskich i standardowych, zadbać o styl i charakter tańca brać udział w turniejach Tańca Towarzyskiego i reprezentować nasz Klub.Zajęcia sekcji odbywają się w szkole dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i środy.

Pary należące do Sekcji, mogą uczestniczyć w pokazach i turniejach tańca towarzyskiego oraz brać udział w licznych szkoleniach i obozach z najlepszymi trenerami w kraju i na świecie.

Taniec towarzyski dla singli

Nie masz partnera lub partnerki a chcesz nauczyć się tanczyc? Nic nie stoi na przeszkodzie. Przyjdź sam i poznaj partnera na zajęciach. Nauczymy Cię podstawowych kroków tanca towarzyskiego. Poznasz takie style jak: walc angielski, ale wiedeński, tango, chacha, rock’n’roll , salsa, samba disco. Nie zwlekaj dłużej i zapisz się na zajecia.

Salsa w parach dla dorosłych

Salsa to uosobienie dobrej zabawy i wolności. Jesli chcesz dobrze czuć się na parkietach ze swoim partnerem zapraszamy na kurs salsy w parach. W rytmach żywiołowej muzyki poznasz podstawowe kroki salsy i footworki.

Zouk w parach dla dorosłych

Stosunkowo młody styl taneczny, bardzo widowiskowy, lekki. Masz wrażenie, ze latasz prowadzona przez swojego partnera. Zapraszamy chętnych na kurs dla początkujących.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy.