Dzieci

Jeśli Twoje dziecko jest bardzo aktywne ruchowo, uwielbia poruszać się do muzyki, ale jeszcze nie jest pewne jaki styl tańca chce rozwijać, u nas możesz to sprawdzić.

Oferta zajęć tanecznych dla dzieci w Warszawie

Mamy w ofercie następujące zajęcia dla dzieci:

  • taniec towarzyski (wiek 6-9 lat)
  • dance mix (wiek 4-5 lat)
  • balet i gimnastyka (wiek 3-4 lat)

Taniec towarzyski dla dzieci

Taniec towarzyski to zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 6-9 lat. Kurs przygotowuje do różnych pokazów i turniejów tańca towarzyskiego. Dzieci uczą się prawidłowej postawy oraz kroków z zakresu tańca towarzyskiego: cha cha cha, samby, rumby, paso doble, jive’a, poleczki, walca angielskiego, walca wiedeńskiego, qiuckstepa. Na zajęciach nie zabraknie również zabaw, podczas których dzieci integrują się z grupą, ćwiczą koordynację i po prostu świetnie się bawią.

W naszej szkole dzieci mogą uczęszczać do sportowej grupy tańca towarzyskiego, której zajęcia odbywają się w każdy wtorek. Grupa ukierunkowana jest na doskonalenie techniki tańca i przygotowywanie dzieci do startu w turniejach.

Pary należące do Sekcji, mogą uczestniczyć w pokazach i turniejach tańca towarzyskiego oraz brać udział w licznych szkoleniach i obozach z najlepszymi trenerami w kraju i na świecie.

Dance Mix dla dzieci

Dance mix to zajęcia, podczas których dzieci poznają różne style tańca (nowoczesny, hip hop, towarzyski, balet) i gdzie nowa choreografia dostosowana jest do wieku i możliwości uczestników. Podczas zajęć towarzyszy im różna muzyka i oczywiście zabawy, które dzieci uwielbiają.

Balet i gimnastyka dla dzieci

Balet i gimnastyka korzystnie wpływa na koordynację ruchową i prawidłową postawę ciała u dzieci. Podczas zajęć dzieci uczą się samodzielności, dyscypliny oraz odnajdywania się w grupie. W trakcie kursu nauczą się podstawowych kroków, obrotów i choreografii.

Pozwól, aby Twoje dziecko wybrało styl, który poczuje i pokocha.