Dzieci

Najlepszym sposobem na rozładowanie energii wszystkich ruchliwych rozrabiaków są kreatywne zajęcia taneczne dla dzieci w szkole tańca, które zapewniają odpowiednią dawkę wysiłku fizycznego i mnóstwo radości. To doskonała okazja do poznania rozmaitych technik i podstawowych kroków, co może przerodzić się w prawdziwe zamiłowanie do tańca w przyszłości. Poza tym zajęcia tańca dla dzieci pomagają pokonać nieśmiałość, dodają wiary we własne siły, uczą determinacji, aktywują do działania i zapewniają doskonałą kondycję. W szkole tańca Elite Dance w Warszawie oferujemy takie kursy, jak:

 • Taniec Towarzyski dla dzieci – to nauka tańczenia w parach, przeznaczona dla pociech w wieku od 6 do 9 lat. Na zajęciach tanecznych nie brakuje świetnej zabawy, ale również intensywnego przygotowania do pokazów i turniejów;
 • Dance Mix dla dzieci – Dance mix to zajęcia, podczas których dzieci poznają różne style tańca (nowoczesny, hip hop, towarzyski, balet) i gdzie nowa choreografia dostosowana jest do wieku i możliwości uczestników. Podczas zajęć towarzyszy im różna muzyka i oczywiście zabawy, które dzieci uwielbiają;
 • Gimnastyka – Na zajęciach wykorzystywane są ćwiczenia ogólnorozwojowe, kształtujące sylwetkę, a także ćwiczenia oddechowe, rozciągające, wytrzymałościowe oraz zabawy ruchowe z elementami ćwiczeń korekcyjnych.
 • Balet dla dzieci – taniec klasyczny pozwala uzyskać doskonałe umiejętności techniczne, wspomaga właściwy rozwój ruchowy, uczy samodzielności i dyscypliny, a najmłodsi go kochają!
 • Taniec Nowoczesny dla dzieci i młodzieży – Nie wiesz, jaki styl taneczny będzie najciekawszy dla Twojej pociechy? Rozważ zajęcia tańca nowoczesnego dla dzieci!

 

Taniec towarzyski dla dzieci

Lekcje tańca towarzyskiego przynoszą dzieciom wiele radości i zadowolenia z samych siebie. Podczas nauki najmłodsi poznają zarówno kroki tańców standardowych, jak i latynoamerykańskich. Z tego względu plan nauczania musi zostać właściwie skomponowany – w taki sposób, aby z upływem czasu ćwiczyć coraz trudniejsze figury. Zajęcia tańca towarzyskiego dla dzieci oprócz rozwijania koordynacji ruchowej pozytywnie wpływają na charakter pociech – wzmacniają poczucie własnej wartości, uczą współpracy, dążenia do wyznaczonego celu, wytrwałości oraz obycia ze sceną. Kurs jest tylko wstępem do rozpoczęcia wspaniałej przygody z tańcem, poprzez możliwość wzięcia udziału w prestiżowych pokazach i turniejach. Serdecznie zapraszamy do zapisów na taniec towarzyski dla dzieci w Elite Dance w Warszawie. Nasi doświadczeni instruktorzy sprawią, że każda lekcja będzie nie tylko dobrym treningiem, ale także znakomitą zabawą, która zachęci najmłodszych do dalszych działań.

W szkole tańca Elite Dance w Warszawie zapewniamy profesjonalne lekcje tańca towarzyskiego dla dzieci, które uczą prawidłowej postawy oraz kroków takich stylów, jak: cha-cha, samba, polka, paso doble, quickstep, walc angielski i wiedeński. Kurs tańca towarzyskiego przeznaczony jest dla dzieci od 6 do 9 lat. Ponadto najmłodsi mogą uczęszczać na zajęcia sportowej grupy tańca towarzyskiego utworzonej w naszej szkole, aby jak najlepiej przygotować się do turniejów i doskonalić zdobyte wcześniej umiejętności. Dla uczestników sekcji organizowane są również znakomite szkolenia i obozy z uznanymi trenerami, którzy odnoszą światowe sukcesy. To dodatkowa okazja do rozwijania talentu i zainteresowań dziecka. Zajęcia tańca towarzyskiego dla dzieci w Elite Dance są gwarancją sukcesu!

 

ZajęciaDzieńGodzinaStartLokalizacjaCena
Taniec Towarzyski dla dzieciPoniedziałek18:00 – 19:0006.09.2021Atlas Tower145 zł

 

 

Dance Mix dla dzieci

Twoje dziecko rozpiera energia, uwielbia się ruszać, skacze biega, robi fikołki? Dance Mix stworzone jest dla dzieci, które muszą spożytkować gdzieś swoją energię. Na zajęciach poznają różne style tańca (Taniec Towarzyski, balet, hip-hop, Taniec Nowoczesny), dzięki czemu w przyszłości będą wiedziały, jaki styl jest ich ulubionym. Właśnie, dlatego czasami na pojedynczych zajęciach będzie pojawiał się nowy trener, który jest specjalistą w danej technice tańca. Zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, następnie dzieci poznają nowe ciekawe kroki, a to wszystko do najnowszych muzycznych hitów. Nie może oczywiście zabraknąć zabaw uwielbianych przez dzieci, dzięki którym pobudzają swoją kreatywność. Zajęcia mają na celu korygować postawę ciała, nauczyć koordynacji, poczucia rytmu, pracy w grupie i po prostu dobrze się bawić.

W szkole Elite Dance zajęcia z Dance Mix są bardzo popularne, dlatego od nowego sezonu przygotowaliśmy dla naszych pociech specjalny program. Zajęcia pół godzinne z Dance Mix + zajęcia pół godzinne z gimnastyki, która jest niezbędna, aby dziecko mogło wykonywać poszczególne figury. Gimnastyka pomaga rozciągnąć ciało, uelastycznić mięśnie, a po szalonych zajęciach Dance Mix będzie doskonałą formą na chwilę relaksu i wyciszenia. Program przewidziany jest od września do czerwca. Podczas tego okresu dzieci będą przygotowywały się do dwóch pokazów. Pierwszy występ odbędzie się w okolicy Mikołajek (początek grudnia), a drugi przewidujemy na początku czerwca, tzw. Podsumowujący, na którym to dzieci otrzymują medale za całoroczne zaangażowanie i prace. Mamy nadzieję, że dzieci rozkochają się w tańcu, a pokazy spowodują, że wystąpienia publiczne nie będą dla dzieci większym problemem. Na pewno nie jednemu rodzicowi zakręci się łezka w oku, kiedy zobaczy, jakie postępy w przeciągu roku zrobi jego dziecko.

 

 

 

Gimnastyka

Na zajęciach wykorzystywane są ćwiczenia ogólnorozwojowe, kształtujące sylwetkę, a także ćwiczenia oddechowe, rozciągające, wytrzymałościowe oraz zabawy ruchowe z elementami ćwiczeń korekcyjnych. Mają one na celu profilaktykę i korekcję wad postawy, zwiększenie wydolności organizmu oraz siły mięśniowej, a przede wszystkim kształtowanie u dziecka nawyku prawidłowej postawy. Ćwiczenia nie są ukierunkowane na konkretną wadę postawy. Zabawy i gry wykorzystywane podczas zajęć, inspirowane są ruchami zwierząt, dzięki czemu odznaczają się bogactwem różnorodnych form ruchu, które mają na celu poprawę stabilizacji tułowia i miednicy, polepszenie koordynacji u dziecka oraz koncentracji, a także wzajemnej współpracy układu nerwowego z mięśniowym, co wpływa na poprawę świadomości własnego ciała. Ćwiczenia inspirowane są ruchami zwierząt, które połączone następnie w płynno-gimnastyczny ruch tzw. flow przypominają taniec. Stanowią zatem świetną zabawę poprzez ruch, wpływając również korzystnie na pamięć i koncentrację dziecka grupy wiekowe: 7-10 lat.

 

 

 

 

Balet dla dzieci

Dostrzegasz u swojej pociechy zamiłowanie do tanecznych ruchów i prawdziwy talent? W takim razie zapisz ją na zajęcia baletu dla dzieci do profesjonalnej szkoły tańca! Dlaczego akurat taniec klasyczny? Odpowiedź jest bardzo prosta. Lekcje najlepiej rozpoczynać w jak najmłodszym wieku – dziecko pozna również najważniejsze podstawy tańca, które staną się solidnym fundamentem. Trenowanie każdej innej techniki w przyszłości będzie przychodziło z łatwością i nie sprawi żadnych kłopotów. Ponadto zajęcia baletu dla dzieci:

 • wspomagają leczenie wad postawy,
 • poprawiają koncentrację,
 • zachęcają do twórczych pomysłów,
 • stwarzają możliwość do obcowania ze sztuką,
 • zapobiegają nadwadze i wzmacniają ciało,
 • uczą odnajdywania się w grupie i dyscypliny.

W Elite Dance w Warszawie oferujemy znakomite zajęcia baletowe dla dzieci, które są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów mających wieloletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Jesteśmy pewni, że Twoja pociecha będzie zachwycona i zakocha się w tańcu!

Wszystkich małych miłośników tańca zapraszamy na zajęcia baletu dla dzieci do naszej szkoły w Warszawie. W trakcie trwania kursu nauczymy młodych uczestników podstawowych kroków, obrotów, ćwiczeń rozciągających i interesujących choreografii, które będą stale doskonalone. Sprawimy, że każda lekcja stanie się fascynującym przeżyciem pełnym niezapomnianych wrażeń. Dlaczego warto wybrać szkołę tańca Elite Dance do nauki baletu?

 • Zajęcia prowadzą znakomici instruktorzy, którzy są doświadczeni w nauczaniu dzieci i kochają swoją pracę.
 • Zapewniamy przyjazną atmosferę i lekcje połączone z zabawą.
 • Do każdego dziecka podchodzimy w sposób indywidualny.
 • Uwielbiamy taniec i chętnie dzielimy się pasją z innymi!

 

 

Zajęcia tańca nowoczesnego dla dzieci i młodzieży

W Elite Dance w Warszawie oferujemy ciekawe zajęcia tańca nowoczesnego dla dzieci i młodzieży, które przysporzą im sporo radości. Nauka rozpoczyna się od poznawania prostych, podstawowych kroków i wykonywania rozmaitych ćwiczeń fizycznych, które wzmacniają mięśnie. Następnie młodzi uczestnicy poznają choreografię, która jest doskonalona podczas kolejnych lekcji. Nasi instruktorzy za każdym razem łączą zajęcia tańca nowoczesnego z zabawą, aby dzieci czerpały jak najwięcej przyjemności z kursu. Dlaczego warto zapisać pociechę właśnie do naszej szkoły?

 • Dbamy o znakomitą atmosferę podczas zajęć, aby wszyscy czuli się komfortowo i swobodnie.
 • Zapewniamy najlepszych instruktorów z bogatym doświadczeniem i zdolnościami pedagogicznymi.
 • Posiadamy doskonałe warunki lokalowe i niezbędne wyposażenie.
 • Oferujemy lekcje tańca nowoczesnego dostosowane do indywidualnych możliwości uczestników.