Młodzież

Dla młodzieży mamy szeroką ofertę zajęć:

  • Taniec towarzyski
  • Turniejowa Sekcja Tańca Towarzyskiego dla Mlodzieży
  • Hip-hop
  • Taniec nowoczesny

Taniec towarzyski dla młodzieży w Warszawie

Taniec towarzyski to zajęcia, podczas których uczymy prawidłowej postawy, koordynacji, muzykalności, płynności ruchów oraz współpracy z partnerem. Poznajemy kroki tańców latynoamerykańskich: sambę, cha cha cha, rumbę, paso doble, jive’a i standardowych: walca angielskiego, tango, walca wiedeńskiego, foxtrota, quickstepa. Przygotowujemy do występów na pokazach oraz turniejach tańca towarzyskiego.

Turniejowa sekcja tańca towarzyskiego dla młodzieży w Warszawie

Turniejowa Sekcja Tańca Towarzyskiego ma zajęcia trzy razy w tygodniu po półtorej godziny. Osoby, które chciałyby doskonalić technikę tańców latynoamerykańskich i standardowych, zadbać o styl i charakter tańca brać udział w turniejach Tańca Towarzyskiego i reprezentować nasz Klub odnajdą się w Sekcji Sportowej.

Pary należące do Sekcji, mogą uczestniczyć w pokazach i turniejach tańca towarzyskiego oraz brać udział w licznych szkoleniach i obozach z najlepszymi trenerami w kraju i na świecie.

Jesteśmy dumni z sukcesów naszych par sportowych, które dzięki wykwalifikowanej kadrze trenerów i szkoleniowców zdobywają najwyższa miejsca na podium na turniejach krajowych i międzynarodowych. Musimy podkreślić, że Nasze pary w błyskawicznym tempie zdobywają kolejne klasy taneczne. Jesteśmy dumni ze wszystkich sukcesów naszych par.

Hip Hop dla młodzieży

Hip hop to styl tańca, który charakteryzuje się dużą swobodą w doborze kroków i różnorodnością układów tanecznych wspomagających koordynację ruchową. Gwarantuje świetną zabawę połączoną z mocnym treningiem.

Taniec Nowoczesny dla młodzieży

Taniec nowoczesny to zajęcia korzystające z wielu technik tańca, m.in. hip-hop, funky i jazz. Zajęcia te to wspaniała forma aktywności fizycznej, poprawiająca kondycję oraz pamięć ruchową. Uczestnicy rozwijają swoją wyobraźnię, świetnie się przy tym bawiąc.