Zajęcia solo

Zajęcia solo

Nie masz partnera lub po prostu lubisz tańczyć solo? Zapraszamy na zajęcia stworzone właśnie z myślą o Tobie. Kursy solo to wspaniała forma zajęć podczas których będziecie się dobrze bawić w trakcie nauki techniki i choreografii.

To nie tylko doskonała forma ruchu kształtująca ciało ale także gwarantująca dobrą zabawę i odpoczynek. Nie bez kozery badania wykazują, że taniec przedłuża życie i zapobiega chorobie Alzheimera.

Studio Tańca – zajęcia taneczne solo:

Oferujemy następujące zajęcia:

  • Latino solo
  • Latino solo 45+
  • Salsa solo
  • ZUMBA
  • Animal Flow
  • Dance fitness
  • Pilates flow

Zajęcia Latino Solo w Warszawie

Zajęcia latino solo to zajęcia podczas których w rytmie żywiołowej muzyki poznasz kroki tańców latynoamerykańskich takich jak chacha, samba, rumba, jive, paso doble. Zajęcia podzielone na poziomy zaawansowania dzięki czemu będziesz czuć się swobodnie.

Zajęcia Latino Solo 45+ w Warszawie

Szukasz zajęć dla siebie, na których będziesz czuła się komfortowo? Gdzie wśród kobiet w swoim wieku będziesz mogła rozwinąć skrzydła i poddać się gorącym rytmom muzyki? Stworzyliśmy dla Ciebie ofertę zajęć Latino solo 45+. Wszystko po to byś mogła czuć się dobrze, bo Twój komfort i zadowolenie są dla nas najważniejsze. Czekamy na Ciebie!

Zajęcia Salsa Solo w Warszawie

Zajęcia podczas których nauczysz się podstawowych kroków salsy solo. Wbudowane one będą w choreografię tworzone do porywającej muzyki. Podczas kursu duży nacisk kładziemy także na izolacje i rozwój świadomości ciała uczestników.

Zajęcia z Zumby w Warszawie

Taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Został opracowany przez tancerza i choreografa Alberto „Beto” Pereza w Kolumbii w latach 90. XX wieku.

Zajęcia Animal Flow w Warszawie

Animal Flow to innowacyjny trening stworzony przez Mike’a Fitcha. Stanowi połączenie takich metod treningowych jak: Joga, Pilates, Capopeira, Callanetics, Parkour, Taniec Współczesny. Trening ten oparty jest na obciążeniu własnego ciała oraz sile grawitacji, praktykuje się go ćwicząc boso, dzięki czemu poprawia się współpracę układu nerwowego z mięśniowym. Animal Flow zostało stworzone w taki sposób, aby aktywować jednocześnie jak najwięcej grup mięśniowych, stawów, ścięgien oraz więzadeł do pracy. Do efektów praktykowania Animal Flow zalicza się poprawę mobilności, elastyczności, stabilności, siły, wytrzymałości, orientacji w przestrzeni, rozwój nerwowo-mięśniowy.

Animal Flow można stosować jako: rozgrzewkę przed treningiem, rozciąganie po treningu, ale również jako oddzielny i całościowy trening. Animal Flow składa się z określonych pozycji, które mają uniwersalne, angielskie nazwy, tzw. komendy. Znając te pozycje Trener/Instruktor wydaje, wedle własnej kreatywności komendy i Uczestnicy zajęć sportowych je wykonują. Wykonywanie takich połączonych komend stanowi flow, które przypomina taniec. Animal Flow trenujemy na zamkniętym łańcuchu kinematycznym

Zajęcia Dance Fitness w Warszawie

Zajęcia podczas których w rytmie żywiołowej muzyki poznasz podstawowe kroki tańców latynoamerykańskich takich jak chacha, samba, jive a także salsy i bachaty. Choreografie podczas zajęć są proste a cele zajęć jest spalanie dużej ilości kalorii wraz z rzeźbieniem ciała. Podczas zajęć również wykonywane są ćwiczenia mające na celu wzmocnienie i wypracowanie mięśni całego ciała z naciskiem na brzuch i nogi i pupę.

Zajęcia Pilates flow w Warszawie


To połączenie metody Pilates z innowacyjnym treningiem Animal Flow. Jest to zestaw ćwiczeń jednocześnie wzmacniających, rozciągających i stabilizujących mięśnie głębokie. W metodzie tej znajdziemy pozycje inspirowane ruchami zwierząt. Ćwiczenia wykonywane są na macie w sposób bezpieczny dla stawów, dzięki czemu może je wykonywać każdy, niezależnie od swojego stanu zdrowia. Pilates Flow działa dotleniająco i relaksująco, poprzez naukę prawidłowego oddechu. Poprawia zarówno poczucie psychiczne jak i fizyczne osoby ćwiczącej. Znajdziemy tu elementy jogi, tańca współczesnego, a także gimnastyki artystycznej. Poziom zajęć dostosowany jest do poziomu grupy.
Co Pilates Flow może zrobić dla Ciebie?
-podobnie jak w jodze zyskasz elastyczność,
-wzmocnisz mięśnie jak na siłowni, jednak bez nadmiernej ich rozbudowy,
-będziesz mieć silne, jędrne ciało, płaski brzuch, szczuplejsze uda, węższą talię,
-zwiotczałe ramiona staną się szczuplejsze i jędrniejsze,
-twoje mięśnie staną się dłuższe, wyciągnięte, co da efekt ogólnego wysmuklenia,
-zyskasz ładne kształty, twoje pośladki staną się jędrniejsze,
-poprawi się twoja postawa, ponieważ wzmocnisz mięśnie stabilizujące kręgosłup,
-ulżysz wielu bólom i dolegliwościom,
-odciążysz kręgosłup, dzięki czemu staniesz się parę centymetrów wyższy,
-poprawisz swoje samopoczucie,
-wyciszysz się i zyskasz wewnętrzną równowagę,
-rozciągniesz wszystkie mięśnie,
-poprawisz swoją mobilność, czyli rozruszasz sztywne stawy, dzięki czemu twoje ciało będzie się poruszać swobodniej,
-dotlenisz organizm,
-poprawisz swoje życie seksualne i krążenie,
-zyskasz świeższą, gładszą cerę,
-nabierzesz sił, nie tylko mięśni, ale w ogóle witalnych,
-poprawisz wytrzymałość, a także orientację w przestrzeni,
-wzrośnie sprawność działania twojego układu nerwowo-mięśniowego,
A przy tym wszystkim będziesz świetnie bawić! 😊