Seniorzy

Szukasz zajęć dla siebie a masz więcej niż 50 lat i wydaje Ci się, że dla Twojej grupy wiekowej nie ma już szans by potańczyć? Nic bardziej mylnego.

U nas nie tylko potańczysz, ale i poćwiczysz! Nie wierzysz? To przyjdź i zobacz!

Szkoła Tańca Towarzyskiego dla Seniorów w Warszawie

Udowodniono, że u osób, które systematycznie korzystają z różnego rodzaju rozrywek, na przykład z tańca, ryzyko demencji jest znacznie mniejsze. Tak wynika z badań opublikowanych przez magazyn medyczny „The New England Journal of Medicine”. Nauka kroków motywuje mózg do wysiłku, co stanowi skuteczne ćwiczenie pamięci. Tutaj najlepsze efekty daje taniec z partnerem, czyli taniec towarzyski w wersji użytkowej i uwielbiane wśród dorosłych – tango, walc angielski i wiedeński czy disco samba.

Taniec towarzyski dla seniorów

Taniec Towarzyski dla Seniorów – kurs przeznaczony jest dla osób po 50 roku życia, chcących nauczyć się tańca w parze. W trakcie zajęć poznamy rytmy i kroki poszczególnych tańców towarzyskich. Choreografie i tempo nauki dostosowane są do poziomu grupy.zajęcia wzmacniające 50+

Zajęcia wzmacniające 50+

Dodatkowo możesz wzmocnić swoje ciało w trakcie Zajęć wzmacniających 50+ odbywających się po zajęciach tańca towarzyskiego. Nie tylko wzmacniamy mięśnie głębokie, ale także rozciągamy je. W każdym wieku ważna jest elastyczność mięśni. Więc nie czekaj i zapisz się już dziś!

Zajęcia Aktywny Senior

Jeśli masz czas w ciągu dnia to zapraszamy Cię na zajęcia poranne skrojone specjalnie na wymiar dla grupy 50+. Kurs Aktywny Senior to zajęcia mające na celu aktywowanie ciała do ruchu. Zajęcia mają spokojne tempo i głównym ich celem jest wzmocnienie całego gorsetu mięśniowego. Wykorzystujemy ćwiczenia znane z jogi i pilatesu. Dużą częścią treningu jest stretching.