Pierwszy Taniec

Zbliża się Wasz ślub i szukacie szkoły, w której nauczycie się choreografii Pierwszego Tańca? Jesteśmy jedyną szkołą tańca w Warszawie z indywidualnym podejściem do każdej pary. Otoczymy Was opieką i zdejmiemy stres towarzyszący temu wydarzeniu. Przygotujemy przepiękną choreografie i ponadto nauczymy Was tańca użytkowego byście mogli swobodnie bawić się na własnym weselu.

Oprócz lekcji indywidualnych oferujemy grupowy Kurs dla Narzeczonych. Decyzja należy do Was czy wolicie uczyć się w trybie indywidualnym czy grupowym.

Nie czekajcie dłużej! Zapraszamy

Lekcje tańca opracowane są z myślą o parach przygotowujących się do ślubu i przyjęcia weselnego. Na zajęciach grupowych najwięcej uwagi poświęcamy walcom – angielskiemu i wiedeńskiemu, które należą do najpopularniejszych „pierwszych tańców” weselnych. Na kursie poznamy również takie tańce jak: cha-cha-cha, disco czy salsa, aby swobodnie czuć się na parkiecie w tym wyjątkowym dniu. Jeśli chcecie aby Wasz pierwszy taniec był wyjątkowy i niezapomniany, to zdecydowanie polecamy lekcje indywidualne, na których instruktor pomoże dobrać odpowiednią muzykę i ułoży choreografię dostosowaną specjalnie dla młodej pary. Na pewno wspólnie spędzony czas na parkiecie pozostanie na długo w Waszej pamięci 🙂