Ślub to jedno z najważniejszych doświadczeń w życiu, dlatego chcemy, aby każda jego część była perfekcyjnie zorganizowana, co zagwarantuje wspaniałe wspomnienia i świetną zabawę. Podczas przyjęcia goście z niecierpliwością czekają na pierwszy taniec weselny w wykonaniu świeżo upieczonych małżonków, który może jednak wiązać się ze stresem – szczególnie jeśli na co dzień nie ma się kontaktu z tańcem. Wszystko jest jednak do nadrobienia! Nie trzeba mieć za sobą zaawansowanych kursów lub nieprzeciętnego talentu, aby ten wyjątkowy taniec był doskonały i olśnił wszystkich zgromadzonych gości – w szkole Elite Dance udowadniamy, że tańczyć może każdy! Nawet osoby, które nie czują się szczególnie pewnie na parkiecie. W wyjątkowym dniu ślubu wszystko stanie się możliwe! Ułożymy choreografię zgodną z Waszym wyobrażeniem oraz oczekiwaniami i dobierzemy muzykę, która zbuduje odpowiedni nastrój. Nauka pierwszego tańca z Elite Dance w Warszawie to pestka! Ponadto pokażemy Wam nietrudne kroki tańca towarzyskiego, dzięki którym będziecie tańczyć na swoim weselu do białego rana!

Nauka pierwszego tańca na wesele

Na pewno zastanawiacie się, jak wyglądają przygotowania oraz nauka pierwszego tańca weselnego. W naszej szkole lekcje mogą odbywać się w dwóch trybach: indywidualnym lub grupowym.

  • Podczas zajęć indywidualnych instruktor układa choreografię dopasowaną do oczekiwań pary i pomaga dobrać odpowiednią muzykę.
  • Następnie przychodzi czas na zapamiętanie kroków i ćwiczenie pierwszego tańca weselnego.
  • Trener pomaga również pokonać wewnętrzną barierę związaną ze stresem, aby w dniu ślubu zatańczyć bez zbędnych nerwów. Przygotowany taniec z pewnością będzie idealnie odzwierciedlał Wasz związek.
  • Lekcje grupowe pozwalają przygotować się tanecznie do przyjęcia weselnego – podczas zajęć kładziemy nacisk na poznanie takich tańców, jak: cha-cha, salsa i disco oraz nauczymy Was walca angielskiego oraz wiedeńskiego, czyli tańców, które są najczęściej wybierane na pierwszy taniec. Wspólnie spędzony czas na pewno przysporzy wiele radości i pięknych wspomnień.

Wasz wymarzony pierwszy taniec na wesele jest na wyciągnięcie ręki! Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapisów w Elite Dance Warszawa.