Wielki dzień coraz bliżej a Wam cały czas brakuje czasu, aby przygotować swój wymarzony Pierwszy Taniec?

Pokażemy Wam kilka trików dzięki, którym choreografia będzie dla Was prosta, ale bardzo efektowna i idealnie odzwierciedli Wasz związek. Podobne metody stosowaliśmy przygotowując gwiazdy do znanego telewizyjnego tanecznego show.

Ponad to pomożemy w wyborze muzyki i podpowiemy ile czasu powinniście tańczyć, aby zaciekawić gości. Same treningi sprawia, że wspólnie spędzony czas na sali oderwie Was od sterujących przygotowań do ślubu i będzie wspaniała pamiątka na długie lata.

Chcąc oszczędzić czas na pewno idealna formą nauki będą lekcje indywidualne, które dopasujemy do Waszego grafiku. Znajdziecie u nas również kursy zajęć grupowych dla narzeczonych, na których nauczycie się tańców użytkowych przydatnych podczas zabawy z gośćmi weselnymi. Tylko w tym roku przygotowaliśmy ok.100 par, które z uśmiechem wspominają treningi i swoje wesele. Możecie być pewni, że nawet teściowa będzie pod ogromnym wrażeniem;)

 

Ślub to jedno z najważniejszych doświadczeń w życiu, dlatego chcemy, aby każda jego część była perfekcyjnie zorganizowana, co zagwarantuje wspaniałe wspomnienia i świetną zabawę. Podczas przyjęcia goście z niecierpliwością czekają na pierwszy taniec weselny w wykonaniu świeżo upieczonych małżonków, który może jednak wiązać się ze stresem – szczególnie jeśli na co dzień nie ma się kontaktu z tańcem. Wszystko jest jednak do nadrobienia! Nie trzeba mieć za sobą zaawansowanych kursów lub nieprzeciętnego talentu, aby ten wyjątkowy taniec był doskonały i olśnił wszystkich zgromadzonych gości – w szkole Elite Dance udowadniamy, że tańczyć może każdy! Nawet osoby, które nie czują się szczególnie pewnie na parkiecie. W wyjątkowym dniu ślubu wszystko stanie się możliwe! Ułożymy choreografię zgodną z Waszym wyobrażeniem oraz oczekiwaniami i dobierzemy muzykę, która zbuduje odpowiedni nastrój. Nauka pierwszego tańca z Elite Dance w Warszawie to pestka! Ponadto pokażemy Wam nietrudne kroki tańca towarzyskiego, dzięki którym będziecie tańczyć na swoim weselu do białego rana!

Nie traćcie czasu, przychodźcie do nas już dzisiaj.

 

 

ZajęciaDzieńGodzinaStartCena
Kurs dla NarzeczonychWtorek19:30 – 20:3005.11.2019120 zł
Kurs dla NarzeczonychCzwartek20:30 – 21:3003.10.2019120 zł