Każdy z nas chce dobrze czuć się z samym sobą. Coraz bardziej jesteśmy świadomi, że nie tylko zgrabna sylwetka jest ważna, ale przede wszystkim sprawność naszego ciała, jego zdrowie i to żebyśmy się dobrze w nim czuli. Tylko wówczas będziemy mieć mnóstwo energii i pasji do realizacji naszych marzeń oraz do tego, aby dzielić się pozytywną energią z tymi których kochamy! I oto właśnie zadbamy na tych zajęciach 🙂

Zajęcia składają się z ćwiczeń kompleksowo wzmacniających i rzeźbiących całe ciało. Zadbamy o każdy jego obszar: ramiona, plecy, brzuch, pośladki i nogi. Ponadto zawierają elementy treningu kardio. Są więc prowadzone w zmiennym tempie, co przekłada się na przyspieszenie metabolizmu i utrzymanie go na wysokim poziomie jeszcze długo po treningu. Dodatkowo zajęcia inspirowane są ruchami zwierząt. Znajdą więc tutaj coś dla siebie miłośnicy takich praktyk jak: Joga czy Pilates. Dlaczego właśnie inspirujemy się zwierzętami? A to dlatego, że to właśnie zwierzęta wiedzą, co dla nich jest dobre, ich ruch jest zawsze świadomy, celowy, płynny oraz bezpieczny i dobry dla ciała. Ma dobroczynne działanie na kręgosłup, ponieważ każde ćwiczenie powoduje jego wygięcia i rotacje, co wpływa na rozciągnięcie i uelastycznienie kręgosłupa. Ponadto wzmacnia również nadgarstki, które u osób pracujących przy komputerze, ulegają znacznym przeciążeniom.

Całość zakończymy połączeniem poznanych ćwiczeń w płynne przejścia, co przypominać będzie taniec oraz wpłynie na poprawę elastyczności, siły, wytrzymałości naszego ciała oraz poprawi jakość jego ruchu. Bo smukłe i zdrowe ciało to nie tylko zgrabna sylwetka, ale też lekkość, zwinność i radość w poruszaniu się.