Twoje dziecko to mały artysta? Lubi tańczyć, śpiewać i występować na scenie? W takim razie to już najwyższy czas, aby zapisać pociechę do szkółki musicalowej, czyli miejsca, w którym rozwinie swoje wyjątkowe talenty. Uczestniczenie w zajęciach to doskonała okazja do ćwiczenia rozmaitych choreografii tanecznych, nauki śpiewu i aktorstwa. Zdobyte umiejętności przedstawiane są następnie podczas występów estradowych. Szkółka musicalowa to najlepszy sposób na rozwój wyobraźni i kreatywności oraz możliwość obcowania z różnymi rodzajami sztuki scenicznej. Młodzi uczestnicy nauczą się również panowania nad tremą i otwartości na innych – niejednokrotnie pokonają nieśmiałość. Wykwalifikowani instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem w branży artystycznej i pracy z dziećmi prowadzą zajęcia w sposób przyjemny i ciekawy – w każdej chwili służąc pomocą. Chodzenie do szkółki musicalowej Elite Dance w Warszawie szybko stanie się ulubionym zajęciem Twojego młodego artysty, a na pierwsze sukcesy nie będzie trzeba długo czekać!

Musical w Warszawie – szkoła tańca

Wszystkie dzieci z zapędami artystycznymi zapraszamy do szkółki musicalowej prowadzonej w Elite Dance w Warszawie – wspólnymi siłami stworzymy fenomenalne występy, które pozostaną w pamięci na zawsze. Zajęcia skierowane są dla dzieci w wieku od 7 do 15 roku życia i odbywają się w każdą sobotę od godziny 10:00 do 11:30 w systemie 2 x 45 minut. To idealna dawka aktywności fizycznej połączona z rozwojem wyobraźni. Dlaczego warto wybrać właśnie naszą szkółkę musicalową?

  • Zapewniamy znakomitych, kreatywnych instruktorów o wszechstronnych zdolnościach, wieloletnim doświadczeniu i zapleczu pedagogicznym.
  • Gwarantujemy wysokie standardy lokalowe.
  • Każde zajęcia są inne i organizowane w sposób interesujący dla dzieci – treningi zgrabnie łączymy ze świetną zabawą.
  • Nie wyobrażamy sobie lekcji bez przyjaznej, domowej atmosfery i wyśmienitego humoru.

Nie zwlekaj i zapisz swoją uzdolnioną pociechę do Szkółki Musicalowej Elite Dance!