Chcesz szlifować swoje umiejętności taneczne? A może szukasz najlepszego miejsca na rozpoczęcie nauki wybranego stylu? W Elite Dance w Warszawie z pewnością znajdziesz zajęcia taneczne dla dorosłych, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania i pozwolą spełniać najskrytsze marzenia! W naszej szkole tańca oferujemy:

  • taniec towarzyski dla dorosłych – to zajęcia taneczne dedykowane dla par, które pragną wkroczyć w fascynujący taneczny świat i nauczyć się podstaw cha-chy, samby, salsy, disco, walca angielskiego czy tango argentino. W Elite Dance proponujemy również lekcje tańca towarzyskiego dla singli;
  • Taniec towarzyski dla singli – Nie masz partnera lub partnerki a chcesz nauczyć się tańczyć? Nic nie stoi na przeszkodzie. Przyjdź sam i poznaj partnera na zajęciach. Nauczymy Cię podstawowych kroków tańca towarzyskiego. Poznasz takie style jak: walc angielski, ale wiedeński, tango, chacha, rock’n’roll , salsa, samba disco. Nie zwlekaj dłużej i zapisz się na zajęcia.
  • Sekcja sportowa tańca towarzyskiego dla dorosłych – Sekcja Sportowa Tańca Towarzyskiego to kolejny etap w rozwoju tanecznym naszych par. To także miejsce dla osób, które chciałyby doskonalić technikę tańców latynoamerykańskich i standardowych, zadbać o styl i charakter tańca brać udział w turniejach Tańca Towarzyskiego i reprezentować nasz Klub. Zajęcia sekcji odbywają się w szkole dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i środy. Pary należące do Sekcji, mogą uczestniczyć w pokazach i turniejach tańca towarzyskiego oraz brać udział w licznych szkoleniach i obozach z najlepszymi trenerami w kraju i na świecie.
  • Pierwszy taniec – Ślub to jedno z najważniejszych doświadczeń w życiu, dlatego chcemy, aby każda jego część była perfekcyjnie zorganizowana, co zagwarantuje wspaniałe wspomnienia i świetną zabawę. Podczas przyjęcia goście z niecierpliwością czekają na pierwszy taniec weselny w wykonaniu świeżo upieczonych małżonków, który może jednak wiązać się ze stresem – szczególnie jeśli na co dzień nie ma się kontaktu z tańcem. Wszystko jest jednak do nadrobienia! Nie trzeba mieć za sobą zaawansowanych kursów lub nieprzeciętnego talentu, aby ten wyjątkowy taniec był doskonały i olśnił wszystkich zgromadzonych gości – w szkole Elite Dance udowadniamy, że tańczyć może każdy! Nawet osoby, które nie czują się szczególnie pewnie na parkiecie. W wyjątkowym dniu ślubu wszystko stanie się możliwe! Ułożymy choreografię zgodną z Waszym wyobrażeniem oraz oczekiwaniami i dobierzemy muzykę, która zbuduje odpowiedni nastrój. Nauka pierwszego tańca z Elite Dance w Warszawie to pestka! Ponadto pokażemy Wam nietrudne kroki tańca towarzyskiego, dzięki którym będziecie tańczyć na swoim weselu do białego rana!
  • balet dla dorosłych – jeśli chcesz spróbować swoich sił w tańcu klasycznym, to kurs właśnie dla Ciebie! Wbrew pozorom na balet nigdy nie jest za późno – utrzymasz swoją sylwetkę w znakomitej formie, a każda lekcja przyniesie Ci ogromną satysfakcję.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do fajnego spędzania czasu na zajęciach tanecznych dla dorosłych.

Taniec towarzyski dla dorosłych

Jest to kurs przeznaczony dla osób, które chcą opanować podstawowe kroki oraz figury zarówno tańców standardowych: walca wiedeńskiego i angielskiego, tanga czy foxtrota, jak i stylów latynoamerykańskich: samby, salsy, cha-chy, rumby. Podczas zajęć tańca towarzyskiego dla dorosłych w Warszawie dowiesz się, w jaki sposób poruszać się na parkiecie, co z pewnością przyda się podczas zabawy na każdej imprezie. Namów swoją drugą połówkę i razem wkroczcie do niezwykłego tanecznego świata! Jeśli wolisz tańczyć solo, nie musisz rezygnować z wymarzonych zajęć tańca towarzyskiego – w naszej szkole oferujemy również lekcje dla singli, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Poznaj szczegóły naszego kursu tańca towarzyskiego dla dorosłych i daj się ponieść gorącym rytmom!

Taniec towarzyski dla singli

Nie masz partnera lub partnerki a chcesz nauczyć się tańczyć? Nic nie stoi na przeszkodzie. Przyjdź sam i poznaj partnera na zajęciach. Nauczymy Cię podstawowych kroków tańca towarzyskiego. Poznasz takie style jak: walc angielski, ale wiedeński, tango, chacha, rock’n’roll , salsa, samba disco. Nie zwlekaj dłużej i zapisz się na zajęcia.

Sekcja sportowa tańca towarzyskiego dla dorosłych

Sekcja Sportowa Tańca Towarzyskiego to kolejny etap w rozwoju tanecznym naszych par. To także miejsce dla osób, które chciałyby doskonalić technikę tańców latynoamerykańskich i standardowych, zadbać o styl i charakter tańca brać udział w turniejach Tańca Towarzyskiego i reprezentować nasz Klub.Zajęcia sekcji odbywają się w szkole dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i środy.

Pary należące do Sekcji, mogą uczestniczyć w pokazach i turniejach tańca towarzyskiego oraz brać udział w licznych szkoleniach i obozach z najlepszymi trenerami w kraju i na świecie.

Pierwszy taniec

Ślub to jedno z najważniejszych doświadczeń w życiu, dlatego chcemy, aby każda jego część była perfekcyjnie zorganizowana, co zagwarantuje wspaniałe wspomnienia i świetną zabawę. Podczas przyjęcia goście z niecierpliwością czekają na pierwszy taniec weselny w wykonaniu świeżo upieczonych małżonków, który może jednak wiązać się ze stresem – szczególnie jeśli na co dzień nie ma się kontaktu z tańcem. Wszystko jest jednak do nadrobienia! Nie trzeba mieć za sobą zaawansowanych kursów lub nieprzeciętnego talentu, aby ten wyjątkowy taniec był doskonały i olśnił wszystkich zgromadzonych gości – w szkole Elite Dance udowadniamy, że tańczyć może każdy! Nawet osoby, które nie czują się szczególnie pewnie na parkiecie. W wyjątkowym dniu ślubu wszystko stanie się możliwe! Ułożymy choreografię zgodną z Waszym wyobrażeniem oraz oczekiwaniami i dobierzemy muzykę, która zbuduje odpowiedni nastrój. Nauka pierwszego tańca z Elite Dance w Warszawie to pestka! Ponadto pokażemy Wam nietrudne kroki tańca towarzyskiego, dzięki którym będziecie tańczyć na swoim weselu do białego rana!

Na pewno zastanawiacie się, jak wyglądają przygotowania oraz nauka pierwszego tańca weselnego. W naszej szkole lekcje mogą odbywać się w dwóch trybach: indywidualnym lub grupowym.
Podczas zajęć indywidualnych instruktor układa choreografię dopasowaną do oczekiwań pary i pomaga dobrać odpowiednią muzykę.
Następnie przychodzi czas na zapamiętanie kroków i ćwiczenie pierwszego tańca weselnego.
Trener pomaga również pokonać wewnętrzną barierę związaną ze stresem, aby w dniu ślubu zatańczyć bez zbędnych nerwów. Przygotowany taniec z pewnością będzie idealnie odzwierciedlał Wasz związek.
Lekcje grupowe pozwalają przygotować się tanecznie do przyjęcia weselnego – podczas zajęć kładziemy nacisk na poznanie takich tańców, jak: cha-cha, salsa i disco oraz nauczymy Was walca angielskiego oraz wiedeńskiego, czyli tańców, które są najczęściej wybierane na pierwszy taniec. Wspólnie spędzony czas na pewno przysporzy wiele radości i pięknych wspomnień.
Wasz wymarzony pierwszy taniec na wesele jest na wyciągnięcie ręki! Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapisów w Elite Dance Warszawa.

Balet dla dorosłych

Taniec klasyczny to doskonały sposób na polepszenie ogólnej kondycji fizycznej oraz zyskania większej świadomości ciała. Podczas zajęć baletu dla dorosłych w Elite Dance nauczysz się niezbędnych podstawowych kroków oraz figur, takich jak: mostek, gwiazda czy szpagat. Poznasz najważniejsze ćwiczenia rozciągające i wykonasz fantastyczne piruety. Wbrew powszechnej opinii balet nie jest zarezerwowany wyłącznie dla profesjonalistów, którzy zawodowo zajmują się tańcem oraz dzieci – ze względu na młody wiek. Na zajęcia baletu z powodzeniem mogą uczęszczać również dorośli! Znajomość fachowej terminologii, różnorodność wykonywanych ćwiczeń oraz walka z własnymi słabościami z pewnością przyniosą wiele satysfakcji. Nie zwlekaj dłużej – poznaj ofertę zajęć baletu dla dorosłych w naszej szkole i rozpocznij lekcje jeszcze w tym tygodniu!