Nie wiesz, w jaki sposób zabrać się do nauki tańca? Brakuje Ci niezbędnych podstaw? W takim razie zapisz się na zajęcia baletu dla dorosłych w naszej szkole Elite Dance w Warszawie i zmierz się ze stylem klasycznym. Da Ci on niezbędne podstawy, aby rozwijać dalsze umiejętności taneczne. Nawet jeśli traktujesz taniec tylko jako formę aktywnego spędzania czasu, balet okaże się strzałem w dziesiątkę! Dlaczego? Oto kilka najważniejszych powodów:

  • technika klasyczna korzystnie wpływa na sylwetkę i pozwala wzmocnić mięśnie,
  • uczęszczanie na lekcje to znakomita metoda na gorszy nastrój i polepszenie samopoczucia,
  • zajęcia baletu uczą poruszania się z wdziękiem i gracją,
  • mamy możliwość obcowania ze sztuką, która wzbogaca nasze wnętrze.

W Elite Dance kursy prowadzą przeszkoleni i doświadczeni instruktorzy, którzy mają na koncie wiele tanecznych sukcesów w kraju i za granicą. Dbamy również o świetną atmosferę, a każdy uczestnik jest dla nas unikalną indywidualnością. Serdecznie zapraszamy na zajęcia baletu dla dorosłych – nie ma na co czekać!

Zajęcia baletu dla dorosłych

Serdecznie zapraszamy na lekcje baletu dla dorosłych organizowane w naszej szkole tańca w Warszawie. Nasi wykwalifikowani trenerzy nauczą Cię prawidłowej postawy ciała – to dobry nawyk, który możesz wykorzystać w codziennym życiu. W trakcie kursu poznasz podstawowe pozycje i figury tańca klasycznego, których opanowanie sprawi Ci wiele satysfakcji. Oprócz ciekawych ćwiczeń wpływających pozytywnie na kształtowanie smukłej sylwetki, wykonasz gimnastykę umysłu i wzmocnisz charakter. Zajęcia baletu pozwalają nie tylko kształtować mięśnie, ale uczą też cierpliwości, pokory i wytrwałego dążenia do celu. Trener prowadzący zajęcia na bieżąco skoryguje pojawiające się błędy i niedociągnięcia, aby z tygodnia na tydzień uzyskać łatwość w wykonywaniu ćwiczeń. Nie zwlekaj dłużej i zgłoś się na zajęcia baletu dla dorosłych w Elite Dance!

 

 

ZajęciaDzieńGodzinaStartCena za 4 zajęcia
Balet dla Młodzieży i DorosłychCzwartek18:00 – 19:0003.10.2019120 zł