Pragniesz spróbować swoich sił na parkiecie? Z przyjemnością wprowadzimy Cię w wyjątkowy świat tańca towarzyskiego, który odmieni Twoją codzienność. Nie ma lepszego sposobu na efektywne spędzanie czasu we dwoje niż aktywność fizyczna połączona z gorącymi muzycznymi rytmami! Już po kilku lekcjach nie będzie problemów z opanowaniem podstawowych figur i kroków. Taniec towarzyski dla dorosłych składa się z tańców standardowych i latynoamerykańskich – dzięki temu jeszcze lepiej poznasz taneczny świat i rozsmakujesz się w różnych technikach. Jakie są najważniejsze korzyści z uczęszczania na lekcje? M.in.:

  • Taniec towarzyski doskonale rozciąga i wzmacnia mięśnie oraz reguluje ciśnienie krwi w organizmie.
  • To świetny sposób na pozbycie się stresu i poprawę samopoczucia.
  • Zajęcia tańca towarzyskiego staną się przyjemną metodą na walkę z dodatkowymi kilogramami.
  • Podniesiesz swoją samoocenę i zyskasz więcej pewności siebie.

Kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych w Elite Dance w Warszawie jest dedykowany zarówno dla par, jak i singli, którzy uwielbiają tańczyć solo.

Zajęcia tańca towarzyskiego dla dorosłych

W naszej szkole oferujemy profesjonalny kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych składający się z trzech stopni:

  • I stopień – są to lekcje przeznaczone dla osób początkujących, które nie mają jeszcze doświadczenia z tańcem. Na kursie poznasz przede wszystkim podstawowe kroki oraz rytmy tańców towarzyskich i użytkowych, takich jak: disco, samba, cha-cha, walc angielski czy tango argentino. Poziom początkujący trwa dwa semestry – 1,5 roku;
  • II stopień – zajęcia tańca towarzyskiego dla średniozaawansowanych. Poznasz na nich nowe kroki, poćwiczysz wciągające choreografie i będziesz doskonalić swoje umiejętności. Cały kurs na tym poziomie trwa 2 lata;
  • III stopień – zaawansowany – dedykowany jest dla par, które ukończyły poprzednie stopnie lub mają przynajmniej 3,5-letnie doświadczenie w tańcu towarzyskim. Instruktor wprowadzi dwa nowe style: foxtrota i sambę. Nie zabraknie również nowych kroków i trudniejszych figur.

Serdecznie zapraszamy na naukę tańca towarzyskiego dla dorosłych w Elite Dance w Warszawie, które odbywają się pod okiem wykwalifikowanych trenerów z wieloletnią karierą zawodniczą.

 

 

ZajęciaDzieńGodzinaStartCena za 4 zajęcia
Taniec Towarzyski Pary – Grupa PodstawowaŚroda18:30 – 19:3004.09.2019120 zł
Taniec Towarzyski plus relaksacja
Grupa Średniozaawansowana
Środa20:30 – 22:0004.09.2019160 zł
Taniec Towarzyski Pary – Grupa PoczątkującaCzwartek20:30 – 21:3026.09.2019120 zł
Taniec Towarzyski – Grupa Średniozaawansowana i zaawansowanaNiedziela19:00 – 20:3010.11.2019160 zł