Pragniesz spróbować swoich sił na parkiecie? Z przyjemnością wprowadzimy Cię w wyjątkowy świat tańca towarzyskiego, który odmieni Twoją codzienność. Nie ma lepszego sposobu na efektywne spędzanie czasu we dwoje niż aktywność fizyczna połączona z gorącymi muzycznymi rytmami! Już po kilku lekcjach nie będzie problemów z opanowaniem podstawowych figur i kroków. Taniec towarzyski dla dorosłych składa się z tańców standardowych i latynoamerykańskich – dzięki temu jeszcze lepiej poznasz taneczny świat i rozsmakujesz się w obu stylach. Jakie są najważniejsze korzyści z uczęszczania na lekcje?

  • Taniec towarzyski doskonale rozciąga i wzmacnia mięśnie oraz reguluje ciśnienie krwi w organizmie.
  • To świetny sposób na pozbycie się stresu i poprawę samopoczucia.
  • Zajęcia tańca towarzyskiego staną się przyjemną metodą na walkę z dodatkowymi kilogramami.
  • Podniesiesz swoją samoocenę i zyskasz więcej pewności siebie.
  • Poczujesz się swobodnie podczas różnego rodzaju imprez tanecznych.

Kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych w Elite Dance w Warszawie jest dedykowany zarówno dla par, jak i singli, którzy uwielbiają tańczyć solo.

Zajęcia tańca towarzyskiego dla dorosłych

W naszej szkole oferujemy profesjonalny kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych składający się z czterech stopni:

  • I stopień – Poziom początkujący trwa dwa semestry – 1 rok. Są to lekcje przeznaczone dla osób początkujących, które nie mają jeszcze doświadczenia z tańcem. Na kursie poznasz przede wszystkim podstawowe kroki oraz rytmy tańców towarzyskich i użytkowych, takich jak: disco samba, disco fox, salsa, walc angielski, cha cha cha, rock and roll i walc wiedeński;
  • II stopień – Poziom podstawowy trwający jeden semestr. Zajęcia przeznaczone dla par tańczących około roku. Na kursie poznajemy dwa nowe tańca: Rumbę i Tango, doskonalimy poznane wcześniej tańce dodając kolejne figury. Po odbyciu pierwszego i drugiego stopnia kursu Tańca Towarzyskiego, czyli łącznie 1,5 roku będziecie znali łącznie 9 tańców – 4 tańce użytkowe i 5 w zakresie tańca towarzyskiego. Po ukończeniu dwóch poziomów każdy z uczestników otrzymuje certyfikat ukończenia podstawowego kursu Tańca Towarzyskiego. Pamiętajcie że Wasze pierwsze półtora roku tańca to przede wszystkim dobra zabawa.
  • III stopień – Poziom średniozaawansowany trwający 4 semestry – 2 lata. Poznasz 3 kolejne nowe tańce: Sambę, Jive, Quickstep. Na tym poziomie poświęcamy więcej uwagi technice poszczególnych kroków. Popracujemy nad Waszą kondycją. Pokażemy Wam ćwiczenia, które wzmocnią Waszą pracę stóp, kolan i bioder.
  • IV stopień – Poziom zaawansowany – dedykowany jest dla par, które ukończyły poprzednie stopnie lub mają przynajmniej 3,5-letnie doświadczenie w tańcu towarzyskim. Instruktor wprowadzi dwa nowe tańce: foxtrota i paso doble. To poziom na którym będziesz mógł poczuć się jak profesjonalny tancerz. Ponieważ na zajęciach poznasz choreografię poszczególnych tańców bogate w zaawansowane figury, na które już na tym poziomie jesteś gotowy aby wykonać i czuć się swobodnie. Cały czas będziemy również doskonalić technikę każdej z figur. Poziom zaawansowany to również możliwość startów w turniejach Tańca Towarzyskiego. Nie wątpliwie tańcząc już tyle lat wiesz, że jest to Twoja pasja! Nasi trenerzy zadbają o Twój ciągły rozwój i sprawią że cały czas będziesz odczuwać ogromną przyjemność i radość z tańca.

Serdecznie zapraszamy na naukę tańca towarzyskiego dla dorosłych w Elite Dance w Warszawie, które odbywają się pod okiem wykwalifikowanych trenerów z wieloletnią karierą zawodową.

 

 

ZajęciaDzieńGodzinaStartLokalizacjaCena za 4 zajęcia
Taniec Towarzyski Pary / Single – Grupa PoczątkującaPoniedziałek19:00 – 20:0006.09.2021Atlas Tower130 zł