Najlepszym sposobem na rozładowanie energii wszystkich ruchliwych rozrabiaków są kreatywne zajęcia taneczne dla dzieci w szkole tańca, które zapewniają odpowiednią dawkę wysiłku fizycznego i mnóstwo radości. To doskonała okazja do poznania rozmaitych technik i podstawowych kroków, co może przerodzić się w prawdziwe zamiłowanie do tańca w przyszłości. Poza tym zajęcia tańca dla dzieci pomagają pokonać nieśmiałość, dodają wiary we własne siły, uczą determinacji, aktywują do działania i zapewniają doskonałą kondycję. W szkole tańca Elite Dance w Warszawie oferujemy takie kursy, jak:

  • Dance Mix dla dzieci – Dance mix to zajęcia, podczas których dzieci poznają różne style tańca (nowoczesny, hip hop, towarzyski, balet) i gdzie nowa choreografia dostosowana jest do wieku i możliwości uczestników. Podczas zajęć towarzyszy im różna muzyka i oczywiście zabawy, które dzieci uwielbiają;
  • taniec towarzyski dla dzieci – to nauka tańczenia w parach, przeznaczona dla pociech w wieku od 6 do 9 lat. Na zajęciach tanecznych nie brakuje świetnej zabawy, ale również intensywnego przygotowania do pokazów i turniejów;
  • balet dla dzieci – taniec klasyczny pozwala uzyskać doskonałe umiejętności techniczne, wspomaga właściwy rozwój ruchowy, uczy samodzielności i dyscypliny, a najmłodsi go kochają!

Dance Mix dla dzieci

Dance mix to zajęcia, podczas których dzieci poznają różne style tańca (nowoczesny, hip hop, towarzyski, balet) i gdzie nowa choreografia dostosowana jest do wieku i możliwości uczestników. Podczas zajęć towarzyszy im różna muzyka i oczywiście zabawy, które dzieci uwielbiają.

Dowiedz się więcej o nauce Dance Mix w Elite Dance i zapisz swoją pociechę na zajęcia, które rozbudzają pasję!

Taniec towarzyski dla dzieci

Interesujące zajęcia tańca towarzyskiego dla dzieci to doskonała propozycja dla młodych i ambitnych tancerzy, którzy pragną wkroczyć w barwny taneczny świat! Nauka w parze pozwala poznać zarówno style standardowe: walc angielski i wiedeński, tango, quickstep oraz foxtrot, jak i tańce latynoamerykańskie m.in.: rumbę, salsę, cha-chę czy paso doble. Zajęcia tańca towarzyskiego przygotowują dzieci również do wzięcia udziału w rozmaitych pokazach i turniejach tanecznych, które będą niesamowitym przeżyciem, a może nawet przepustką do znakomitej tanecznej kariery w przyszłości. Taniec towarzyski daje solidne podstawy i rozwija wyobraźnię dziecka, uczy współpracy oraz zdrowej rywalizacji, a do tego jest gwarancją efektywnego spędzania czasu. Serdecznie zapraszamy na taniec towarzyski dla dzieci w naszej szkole w Warszawie. Więcej informacji tutaj.

 Balet dla dzieci

Każda z dziewczynek chciałaby zostać baletnicą. Teraz to marzenie może się spełnić! Zajęcia baletu dla dzieci obejmują naukę tańca klasycznego od podstaw i uwrażliwiają młode umysły na sztukę. Lekcje baletu rozpoczynają się od ćwiczeń ruchowych, które wyrabiają sylwetkę oraz odpowiedni sposób chodzenia. W dalszych częściach kursu przychodzi czas na konkretne ćwiczenia baletowe, które polegają na systematycznym rozciąganiu wszystkich partii ciała ze szczególnym uwzględnieniem mięśni nóg. Na zajęciach baletowych dzieci uczą się wykonania gwiazdy, szpagatu oraz mostku, a także piruetów i skoków. Warto pamiętać o tym, że im wcześniej pociecha zacznie uczęszczać na lekcje, tym lepiej. W naszej szkole w Warszawie organizujmy profesjonalne zajęcia baletowe dla dzieci pod okiem najlepszych instruktorów i z zapleczem pedagogicznym. Dowiedz się więcej!