Twoje dziecko rozpiera energia, uwielbia się ruszać, skacze biega, robi fikołki? Dance Mix stworzone jest dla dzieci, które muszą spożytkować gdzieś swoją energię. Na zajęciach poznają różne style tańca (Taniec Towarzyski, balet, hip-hop, Taniec Nowoczesny), dzięki czemu w przyszłości będą wiedziały, jaki styl jest ich ulubionym. Właśnie, dlatego czasami na pojedynczych zajęciach będzie pojawiał się nowy trener, który jest specjalistą w danej technice tańca.  Zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, następnie dzieci poznają nowe ciekawe kroki, a to wszystko do najnowszych muzycznych hitów. Nie może oczywiście zabraknąć zabaw uwielbianych przez dzieci, dzięki którym pobudzają swoją kreatywność. Zajęcia mają na celu korygować postawę ciała, nauczyć koordynacji, poczucia rytmu, pracy w grupie i po prostu dobrze się bawić.

W szkole Elite Dance zajęcia z Dance Mix są bardzo popularne, dlatego od nowego sezonu przygotowaliśmy dla naszych pociech specjalny program. Zajęcia pół godzinne z Dance Mix + zajęcia pół godzinne z gimnastyki, która jest niezbędna, aby dziecko mogło wykonywać poszczególne figury. Gimnastyka pomaga rozciągnąć ciało, uelastycznić mięśnie, a po szalonych zajęciach Dance Mix będzie doskonałą formą na chwilę relaksu i wyciszenia. Program przewidziany jest od września do czerwca. Podczas tego okresu dzieci będą przygotowywały się do dwóch pokazów. Pierwszy występ odbędzie się w okolicy Mikołajek (początek grudnia), a drugi przewidujemy na początku czerwca, tzw. podsumowujący, na którym to dzieci otrzymują medale za całoroczne zaangażowanie i prace. Mamy nadzieję, że dzieci rozkochają się w tańcu, a pokazy spowodują, że wystąpienia publiczne nie będą dla dzieci większym problemem. Na pewno nie jednemu rodzicowi zakręci się łezka w oku, kiedy zobaczy, jakie postępy w przeciągu roku zrobi jego dziecko.

Specjalnie dla tej grupy pakiet 4 zajęć (Dance Mix + Gimnastyka) to koszt 120 zł. Wykupując pakiet we wrześniu dorzucamy spódniczki dla dziewczynek w kwocie 10 zł, w których to będą występowały na pokazie dla rodziców.

Czekamy na Was. Liczba miejsc w grupie ograniczona.

 

ZajęciaDzieńGodzinaStartCena za 4 zajęcia
Dance Mix +
Gimnastyka
Środa17:00 – 17:30
17:30 – 18:00
02.09.2020120 zł