Odkryj swoją pasję do tańca i zostań mistrzem lub mistrzynią parkietu! Zajęcia taneczne dla młodzieży organizowane w Elite Dance w Warszawie to doskonały sposób na to, aby wkroczyć w inspirujący taneczny świat i zdobyć nowe umiejętności. Lekcje dedykowane są dla wszystkich młodych osób, które chciałyby nauczyć się interesujących choreografii, poprawić kondycję fizyczną, uwolnić emocje i spędzić czas aktywnie, świetnie się przy tym bawiąc. W naszej szkole tańca oferujemy takie zajęcia dla młodzieży, jak:

  • taniec towarzyski – to forma sportu, która jest jednocześnie doskonałą sztuką. Podczas kursu nauczysz się współpracy z partnerem, muzykalności i prawidłowej postawy;
  • balet dla młodzieży – klasyka i fundament innych stylów tanecznych. Wymaga doskonałej sprawności fizycznej, wdzięku i umiejętności technicznych. Przygoda z baletem stanie się niesamowitym przeżyciem, które nauczy Cię świadomości ciała.

Wybierz odpowiedni kurs dla siebie i zapisz się na zajęcia taneczne dedykowane dla młodzieży w naszej szkole Elite Dance.

Taniec towarzyski dla młodzieży

Zrób pierwszy krok ku tanecznej przygodzie! Zajęcia tańca towarzyskiego organizowane przez Elite Dance w Warszawie otworzą Ci drzwi do nowego świata, w którym króluje pasja i pokonywanie własnych słabości. Lekcje uczą prawidłowej postawy, umiejętności współpracy z partnerem, płynności ruchów, poruszania się w rytm muzyki i doskonale wzmacniają kondycję. Na zajęciach tańca towarzyskiego dla młodzieży w naszej szkole poznasz podstawowe elementy rumby, paso doble, jive’a, cha-chy, tańców latynoamerykańskich oraz standardowych, takich jak: tango, walc wiedeński i angielski, foxtrot, quickstep. Będą to znakomite podstawy do dalszego tanecznego rozwoju – w którym kierunku tylko zechcesz. W Elie Dance przygotowujemy również do występów na pokazach oraz turniejach tańca towarzyskiego, które są przepustką do znakomitej kariery i niezapomnianym przeżyciem. Sprawdź więcej informacji o tańcu towarzyskim dla młodzieży w Warszawie.

Balet dla młodzieży

Podstawowa technika tańca artystycznego na scenie oraz fundament wszystkich innych stylów tanecznych to właśnie balet – delikatny, elegancki, pełen wdzięku i gracji. Lekcje pozwalają ukształtować prawidłową postawę ciała, nabyć doskonałą koordynację ruchową oraz ćwiczyć sposób  lekkiego poruszania się. Zajęcia baletu dla młodzieży prowadzone w Elite Dance Warszawa pozytywnie wpływają również na charakter: uczą wytrwałości, dążenia do celu, stawiania czoła wyzwaniom, otwarcia na innych ludzi, empatii i odwagi. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy prowadzą zajęcia w sposób interesujący, tworząc przyjazną atmosferę, która jest niezbędnym elementem każdego efektywnego treningu. Jesteś zainteresowana/zainteresowany lekcjami baletu dla młodzieży? Dowiedz się więcej tutaj i zapisz się na pierwsze zajęcia!