Jedną z najpopularniejszych form rozrywki już od dawnych czasów jest Taniec Towarzyski. O ile w życiu codziennym może być doskonałą zabawą, jest również niezwykłym sportem, który wykonuje się zawodowo lub po prostu z czystej pasji. Im wcześniej rozpocznie się naukę tańca towarzyskiego, tym więcej sukcesów jest do osiągnięcia. Standardowo składa się on z połączenia kroków stylu klasycznego oraz latynoamerykańskiego, co w rezultacie daje niesamowicie piękną mieszankę. Jeśli poważnie myślisz o tańcu lub po prostu chcesz spróbować różnych technik, aby odkryć tę, która sprawia Ci najwięcej frajdy – wybierz taniec towarzyski dla młodzieży w Warszawie. Uczy on przede wszystkim:

  • swobodnego, nieskrępowanego poruszania się po parkiecie,
  • panowania nad ciałem i płynności ruchów,
  • wytrwałości oraz zapanowania nad swoimi słabościami,
  • koordynacji,
  • muzykalności,
  • harmonijnej współpracy z partnerem.

To również świetny sposób na aktywne spędzenie czasu i opanowanie nowych umiejętności. Kto wie może Taniec Towarzyski stanie się wstępem do nowych zainteresowań?

Zajęcia Tańca Towarzyskiego dla młodzieży Warszawa

W naszej szkole Elite Dance w Warszawie oferujemy profesjonalne zajęcia tańca towarzyskiego dla młodzieży, dzięki którym młode osoby poznają wszystkie podstawowe kroki najsłynniejszych tanecznych stylów i nauczą się sztuki współpracy w parze. Już po kilku pierwszych lekcjach uczestnicy zapamiętają przygotowaną choreografię, aby z czasem wkomponować w nią bardziej skomplikowane figury i rozwijać zdobyte umiejętności. Wysokie kwalifikacje naszych znakomitych instruktorów tańca towarzyskiego potwierdzają liczne sukcesy zawodowe na arenie krajowej i międzynarodowej – w tym uczestnictwo w najbardziej prestiżowych turniejach oraz osobiste sukcesy. Dzięki temu są w stanie nie tylko nauczyć uczestników podstawowych figur, ale przekazać swoje cenne doświadczenie i motywować do dalszego rozwoju. Serdecznie zapraszamy młodzież na taniec towarzyski, dzięki któremu życie nabierze zupełnie nowych barw!

 

ZajęciaDzieńGodzinaStartCena